| Varumärke | Goodride |
|---|---|
| Artikelnr. | 4765285502061006 |
| EAN | 6938112603151 |
| Tillverkarens produkt id | 03010441801U65760202 |
| Modell | SL369 A/T |
| Dimension | 285/50R20 116V XL |
| EprelUrl | https://eprel.ec.europa.eu/qr/458007 |
| Bredd | 285 |
| Profil | 50 |
| Diameter | 20 Tum |
| Belastningsindex | 116 |
| Hastighetsindex | V |
| Märkning | XL |
| Punkteringsfritt (RFT) | Nej |
| Förbrukning | D |
| Våtgrepp | D |
| Ljudnivå i dB | 72 dB |
| Sommardäck | Ja |
| Dubbdäck | Nej |
| Tyred Rating | 4 av 10 |