| Varumärke | Roadhog |
|---|---|
| Artikelnr. | 1723545ROARGHP0297W |
| EAN | 8859295842688 |
| Modell | RGHP02 |
| Dimension | 235/45R17 97W |
| EprelId | 1633554 |
| EprelUrl | https://eprel.ec.europa.eu/qr/1633554 |
| Bredd | 235 |
| Profil | 45 |
| Diameter | 17 Tum |
| Belastningsindex | 97 |
| Hastighetsindex | W |
| Punkteringsfritt (RFT) | Nej |
| Förbrukning | B |
| Våtgrepp | B |
| Ljudnivå i dB | 70 dB |
| Sommardäck | Ja |
| Tyred Rating | 2 av 10 |