| Varumärke | Roadhog |
|---|---|
| Artikelnr. | 1824545ROARGHP02100W |
| EAN | 8859295842794 |
| Modell | RGHP02 |
| Dimension | 245/45R18 100W |
| EprelId | 1633565 |
| EprelUrl | https://eprel.ec.europa.eu/qr/1633565 |
| Bredd | 245 |
| Profil | 45 |
| Diameter | 18 Tum |
| Belastningsindex | 100 |
| Hastighetsindex | W |
| Punkteringsfritt (RFT) | Nej |
| Förbrukning | B |
| Våtgrepp | B |
| Ljudnivå i dB | 70 dB |
| Sommardäck | Ja |
| Tyred Rating | 2 av 10 |